Mezopotamya Mah. Musa Anter Cd. 325. Sk.

No: 37 C Kayapınar/DİYARBAKIR


  • ARAÇ ÜSTÜ HİYAP VİNÇ KİRALAMA

Araç filosundaki 8, 10, 20, 25,030, 35, 50, 60 tonluk hiyap vinç bulunan kurtlar vinç kiralama şirketi müşterilerinin ihtiyacı olan en ağırlıktaki yükleri kaldırmadaki kabiliyetini sektörde kanıtlamıştır.

diyarbakır araç üstü hiyap vinç kiralama

Araç üstü hiyap vinçlerin Diyarbakır ve bölgesinde kiralanmasında hizmet vermekte olan Kurtlar vinç daha fazla ağırlıktaki yüklerin kaldırılması için mobil veya teleskopik vinçlerle hizmet vermektedir. Tamamen yerli üretim olan (Konya’a üretilmiştir) araç üstü hiyap vinç filosuyla aylık, günlük ve saatlik kiralama hizmeti vermekte olan kurtlar vinç zengin vinç filosu ile Diyarbakır’da hiyap vinç kiralama alanında lider kuruluş haline gelmiştir.

Paranız ve zamanınıza değer veren Kurtlar vinç en uygun fiyata en makul sürede aldığı işleri tamamlamayı hedef edinmiştir. Hiyap vinç kiralamada dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta vinç operatörlerinin yeterliliğidir. Yetersiz vinç operatörleri işin süresinde teslimi konusunda problemdir.

Bu nedenle Kurtlar vinç zengin araç üstü hiyap vinç filosunun yanında tecrübeli vinç operatörlerinin istihdamına ve çalıştırılmasına önem vermektedir.

Adres:

Mezopotamya Mah. Musa Anter Cd. 325. Sk. No: 37 C Kayapınar/DİYARBAKIR

Telefon

0541 396 62 21
0538 913 21 92

Çalışma Saatleri

KURTLAR VİNÇ KİRALAMA
7 Gün 24 Saat Hizmetinizde