Mezopotamya Mah. Musa Anter Cd. 325. Sk.

No: 37 C Kayapınar/DİYARBAKIR


  • DİYARBAKIR KURTLAR VİNÇ HAKKINDA

Kurtlar Vinç kiralama şirketi 10 yıldan fazla bir süredir Diyarbakır ve bölgesinde deneyimli vinç operatörleriyle ve zengin vinç filosuyla hizmet vermektedir. Kurtlar vinç kurulduğu günden bu yana sürekli olarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutup bütün teknik personelinin eğitimine bu nedenle önem vermektedir.

diyarbakır kurtlar vinç hakkında

Kutlar Vinç Diyarbakır’ın en tecrübeli vinç firması olarak bünyesindeki mobil vinç, teleskopik vinç ve araç üstü hiyap vinçlerle bölgenin her iline hizmet götürmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Yılların deneyimli vinç operatörü Mehmet KURT yönetiminde yıllık büyüme hedeflerini her yıl tutturarak günümüze gelmiştir.

Müşterilerine sunmuş olduğu uygun fiyat seçenekleriyle tercih edilen ve uzun yıllar birlikte çalışılan kurtlar vinç sürekli vinç filosunu yenilemekte ve en son teknoloji vinçleri bünyesine almaktadır. Aldığı tüm işleri zamanında en uygun fiyata yerine getirmeyi hedef edinen kurtlar vinç müşterilerinin memnuniyeti ve müşterileri tarafından önerilmesi nedeniyle sürekli olarak müşteri portföyünü geliştirmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet veren firma sektörün aranan vinç kiralama şirketi haline gelmiştir.

Adres:

Mezopotamya Mah. Musa Anter Cd. 325. Sk. No: 37 C Kayapınar/DİYARBAKIR

Telefon

0541 396 62 21
0538 913 21 92

Çalışma Saatleri

KURTLAR VİNÇ KİRALAMA
7 Gün 24 Saat Hizmetinizde