Mezopotamya Mah. Musa Anter Cd. 325. Sk.

No: 37 C Kayapınar/DİYARBAKIR


  • TELESKOPİK VİNÇ KİRALAMA

Teleskopik vinçler mega projelerde kullanılan dünyanın gen güçlü kaldırma kuvvetine sahip vinçlerdir. Çok büyük projelerde kule vinçlerden sonra en fazla tercih edilen vinç türü teleskopik vinçlerdir.

Kurtlar vinç filosunda mevcut bulunan teleskopik vinçlerle çok büyük işlere imza atan müşterilerine söz verdiği işi zamanında yerine getirerek zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Teleskopik vinçler 100 tonluk, 130 tonluk, 160 tonluk 200 tonluk, 250 tonluk olmak üzere yük kaldırma kuvvetine sahiptirler.

diyarbakır teleskopik vinç kiralama

Yüklerin ağır olması nedeniyle diğer vinç türlerinin yetersiz olduğu alanlarda teleskopik vinçler devreye girer ve sorunların en tekili şekilde çözülmesini sağlar. Teleskopik vinçler kaldırdıkları ağırlığın fazla olması nedeniyle taşıdıkları riskinde fazla olduğu anlamını taşırlar. Bu nedenle kurtlar vinç teleskopik vinçlerini kullanan vinç operatörleri yılların tecrübe ve deneyimine sahiptirler. Tüm yönleriyle ağırlık kaldırma (açı, yön, rüzgar) hesaplamaları yaparak yükün gerekli yere kaldırılması, indirilmesi veya montajı konusunda ihtiyacınız olan hizmeti tam zamanında ve en uygun fiyata sağlar.

Filosunda bulunan Alman malı teleskopik vinçleri tercih eden müşterilerimiz her zaman Kurtlar vinç diyarbakır vinç kiralamadan memnun kalmışlardır. Çünkü kurtlar vinç kiralama kaliteyi, fiyat uygunluğunu ve müşteri memnuniyeti ile zamanında işin teslime dilmesine çok fazla önem vermektedir.

Adres:

Mezopotamya Mah. Musa Anter Cd. 325. Sk. No: 37 C Kayapınar/DİYARBAKIR

Telefon

0541 396 62 21
0538 913 21 92

Çalışma Saatleri

KURTLAR VİNÇ KİRALAMA
7 Gün 24 Saat Hizmetinizde