Mezopotamya Mah. Musa Anter Cd. 325. Sk.

No: 37 C Kayapınar/DİYARBAKIR


  • KURTLAR VİNÇ KİRALAMA MÜŞTERİ YOUMLARI

FERHAT GARHAN

Kurtlar vinç kiralama ile almış olduğumuz üst geçit ihalesinin montajında tabyaların yerleştirilmesi işinde çalıştık. Gerçekten milimetrik hesaplamalar ile vinç operatörleri hünerlerini gösterip, bize işi zamanında teslim ettiler. Biz çok memnun kaldık gönül rahatlığıyla işinizi teslim edebilirsiniz, emin ellerde olduğunuzdan şüpheniz olmasın!

vinç kiralama müşteri yorumları

 

FIRAT KARAMEHMET

SDeğişen tabelamızın yerine daha büyük ve uzununu takacaktık. Diyarbakır'daki diğer vinç firmalarıyla görüştüğümüzde aldığımız fiyat ile Kurtlar Vinç'in bize sunmuş olduğu fiyat arasında gerçekten fark vardı. Başta uygun fiyatlı olması firmayı tanımıyor olmamızdan dolayı bizi biraz düşündürdü. Ancak tabela montajını kısa bir sürede gerçekleştirerek işlerinde ne kadar iyi olduklarını gördük. Teşekkürler Kurtlar Vinç...

HASAN KAR

Devrilen iş makinamızın kurtarılması için Kurtlar Vinci tercih ettik. Kendilerini google 'da arayarak bulduk. Diyarbakır vinç kiralama yazarak ulaştığımız kurtlar vinç şehir merkezinden 110 km uzaklıktaki kaza mahaline ulaşarak devrilen iş makinamızın devrildiği yerden çıkarılarak ağır çekiciye yüklenmesinde çok dakik bir çalışma yürütmüştür. Diğer vinç firmalarını aradığımızda uzaklıktan dolayı vinç gönderemeyeceğini söylediler. Ancak Kurtlar vinç bize etkili çözüm sunma konusunda mesafenin uzaklığını sorun etmedi.

SERHAT UTKU

Kurtlar vinç kiralama ile yıllardan bu yana çalışırız. Aylık olarak vinçlerini kiralarız. Biz yıllardır memnun kaldığımız için halen çalışmaya devam ediyoruz. Fazla söze gerek yok. "Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz."

Adres:

Mezopotamya Mah. Musa Anter Cd. 325. Sk. No: 37 C Kayapınar/DİYARBAKIR

Telefon

0541 396 62 21
0538 913 21 92

Çalışma Saatleri

KURTLAR VİNÇ KİRALAMA
7 Gün 24 Saat Hizmetinizde